Novinky a trendy sezóny 2019 – co je nového v Glassoru?

Navštívili nás první ranní mrazíky a my jsme si uvědomili, jak ten čas letí. Před pár dny jsme si ještě užívali tepla, sluníčka a zahradních grilovaček. Teď už se dny rychle krátí a nám začíná hlavní sezóna, která vyvrcholí Štědrým dnem 24. prosince. Celý rok jsme připravovali novinky a těšili se, až vám je představíme. Vznikly krásné nové kolekce ale u těch to zdaleka neskončilo. Jaké jsou letošní trendy a co pro vás chystáme?

Nový design eshopu a zařazení dekorací

Začátek sezóny jsme chtěli odstartovat velkolepě. Nový design eshopu jsme připravovali celé léto a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Naším cílem bylo eshop zjednodušit a dát prostor více inspiraci, fotkám a hlavně novým produktům a to je náš výběr dekorací. Vánoční ozdoby a dekorace jdou ruku v ruce, a tak nápad na rozšíření naší nabídky přišel naprosto přirozeně. Máme slabost pro krásný design a zajímavé nápady. Díky skleněným ozdobám ročně navštívíme několik významných světových veletrhů a sbíráme inspiraci ohledně současných trendů také v dekoracích. Oslovili jsme námi vybrané výrobce a připravili pro Vás výběr toho nejlepšího ze světa interiérových a exteriérových dekorací nejen do domácnosti. Najdete zde například zajímavé bytové doplňky, designové osvětlení či krásně zpracované balící papíry, pohledy a přání. Každý kousek nás zaujal svým zpracováním a příběhem a jsme velmi rádi, že tento jedinečný světový výběr dekorací můžeme představit na našem novém eshopu.

Letošní vánoční trendy – od ranních mrazíků k malovanému perníčku

Současné trendy se odráží jak v designu, tak v samotném prožívání svátků v našich domovech. Naše nové kolekce vznikly na základě inspirací z celého světa. Přichází s novými barvami, hrají si s texturami i se světlem. Nasajte do sebe atmosféru jednotlivých kolekcí a nechte se inspirovat pro letošní Vánoce!

Hitem bude retro!

Nejočekávanější kolekcí jsou pro letošní rok ozdoby v retro designu. Inspirovali jsme se vánočními stromečky, jak je známe od našich babiček. České sklářství má bohatou historii, ze které můžeme čerpat. Kolekce je nostalgická a evokuje příjemné vzpomínky na dětství a domov. V případě retro trendu se můžete těšit na záplavu barev. Dominují především bonbónově pastelové a sladké tóny růžové, modré či zelené. Baňky vyniknou v kombinaci s klasickými houbičkami na skřipci či velmi oblíbenými skleněnými perníčky.

Hrajte si s texturou i se světlem

Nová kolekce Mrazivé něžnosti je oslava jemné ruční práce. Potěší hlavně nadšence, kteří hledají něco luxusního a výjimečného. Výběrem těch nejexkluzivnějších materiálů se nám podařilo zachytit pomíjivost, křehkost a krásu mrazivých kresbiček na oknech, které všichni tak dobře známe a obdivujeme. V této kolekci najdete barvy měsíční krajiny. Stříbrná, šedá a čirá kontrastují s odlesky malých kamínků. Vytváří tak texturu a krásné stínohry, ze kterých se tají dech.

Ozdoby s malovaným příběhem

Touha po čistém a minimalistickém designu je aktuální i v této sezóně. V nové kolekci Zlatý příběh jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku skandinávských ozdob a doplnit je o nové prvky jako jsou kresby a ilustrace na samotných baňkách. Najdete zde také ozdoby s abstraktním dekorem, kdy pomocí houbičky nanášíme barvu na skleněnou ozdobu. Každá baňka je tak trochu jiná a originální. Ozdoby jsou převážně bílé či průhledné a dekorují se pouze zlatou nebo černou barvou. V kolekci jsou také ozdoby s přírodními motivy i vánočním jelínkem. Zákazníci si tak mohou na stromku vytvořit příběh, který mu dodá jedinečnost.

Která kolekce vám padla do oka?

Leave a Reply

Your email address will not be published.